Ekolakiernie.pl

Ściana lakiernicza 1x2m - ECONO - najniższa cena 6000 zł netto! Certyfikat ATEX

W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów przygotowaliśmy ECONO-miczną linię produktów  - są to urządzenia zbliżone jakościowo do segmentu PREMIUM, z pełnym zachowaniem kluczowych parametrów pracy. Różnice w wykonaniu to detale - nieco inna konstrukcja urządzenia, nieco cieńsze blachy, brak elementów ochrony słuchu ( tłumika hałasu) oraz elementów komfortu ( wibroizolatory). Zachowaliśmy jednakże wszystkie niezbędne elementy gwarantujące doskonałą pracę urządzenia, w tym pełen certyfikat ATEX (przeciwwybuchowość dla silnika i wentylatora) oraz wentylator o wysokim sprężu i odpowiedniej wydajności. Zmniejszyliśmy także średnicę komina aby obniżyć koszty zakupu instalacji.

W naszych produktach filtrowanie odbywa się TRÓJETAPOWO - dzięki temu ściany są przystosowane np. do podłączenia filtra węglowego w przyszłości

 

filtrowanie wstępne labiryntowym filtrem kartonowym (ma on za zadanie zatrzymać do 95% zanieczyszczeń stałych)

filtrowanie zasadnicze – na włókninie Paint – Stop – ma ona za zadanie zatrzymać pozostałe 5% zanieczyszczeń. Dodatkowym zadaniem włókniny jest zapewnienie równomiernego odciągu powietrza przez całą powierzchnię filtra kartonowego.

filtrowanie końcowe - na włókninie typu EU4 - dzięki temu ściana jest lepiej zabezpieczona przed drobinkami pyłu które mogą oblepiać wentylator, oraz dodatkowo zmniejszona jest emisja pyłu resztkowego z urządzenia

Tylko nasze urządzenie gwarantuje długą i bezawaryjną pracę - poświadczamy to roczną gwarancją.

Wirnik wentylatora jest wykonany z materiału nieiskrzącego. Wentylator na zewnątrz ściany ułatwia czyszczenie i konserwację - dostęp do wentylatora jest bardzo łatwy.

Dzięki dobraniu odpowiedniego wentylatora ściana ma odpowiednią moc. Zapewniona jest odpowiednia prędkość odciągu, nawet przy zabrudzonych filtrach.

Sprawdź sam - porównaj z produktem konkurencji - tylko nasz produkt posiada wentylator o wysokim sprężu i wydajności. W tańszych produktach można znaleźć rozwiązania nieskuteczne - nie jest możliwe uzyskać odpowiedniego sprężu z wentylatora kanałowego. Dodatkowo w przypadku wentylatorów kanałowych silnik znajduje się w strumieniu odciąganego powietrza. Może to spowodować osadzanie się na silniku cząstek farby, co może prowadzić do jego przegrzania, awarii lub nawet pożaru.

Wentylator z sprężem dyspozycyjnym 700 pascali przy wydajności 3,500 m3/h - ( u konkurencji 150 Pa) - dzięki temu ściana dobrze ciągnie na całej powierzchni i przy brudnych filtrach

Silnik nie pracuje w strumieniu odciąganego powietrza - nie osadzają się na nim cząstki farby - nie przegrzewa się i nie ma ryzyka zapłonu czy wybuchu.

Jest możliwość ( bez dopłat) na wystawienie wentylatora za ścianę pomieszczenia lub na dach - urządzenie wtedy jest bardzo ciche i nie traci parametrów.

Dodatkowa filtracja na EU4 - u konkurencji tego nie ma, instalują oni zbyt słabe wentylatory.

Bardzo prosty system łączenia rur - dzięki prostemu rozwiązaniu łączenia rur na opaski z uszczelniaczem każdy może we własnym zakresie zamontować ścianę lakierniczą. Instalacja kominowa jest także dostępna.

Solidne wykonanie - Urządzenie jest przystosowane do długotrwałej eksploatacji. Prawidłowo serwisowane posłuży nawet kilkadziesiąt lat.