Ekolakiernie.pl

Suche ściany lakiernicze - niska cena i wysoka jakość

Nasza ściana lakiernicza to wysokiej jakości produkt, usuwający mgiełkę farby z powietrza. Tego typu ściany lakiernicze wykorzystywane są przy produkcji mebli czy lakierowaniu elementów gabarytowych. Sucha ściana lakiernicza sprawdza się świetnie także jako odciąg do kleju. Konstrukcja ściany jest zwarta i wytrzymała, co zapewnia długotrwałe użytkowanie. Każda ściana lakiernicza powstaje z blachy wyłącznie najwyższej jakości. Jeśli interesuje Państwa sucha ściana lakiernicza cena, którą proponujemy, z pewnością również mile Państwa zaskoczy. Zachęcamy do kontaktu. Sprawdź i przekonaj się, że jeśli chodzi o nasze ściany lakiernicze cena jest naprawdę konkurencyjna, a jakość produktów wysoka. Proponujemy także mniejsze ściany lakiernicze, które sprawdzą się podczas malowania i lakierowania mniejszych elementów.

Filtrowanie odbywa się dwuetapowo:


- filtrowanie wstępne labiryntowym filtrem kartonowym (ma on za zadanie zatrzymać do 95% zanieczyszczeń stałych)

- filtrowanie zasadnicze – na włókninie Paint – Stop – ma ona za zadanie zatrzymać pozostałe 5% zanieczyszczeń. Dodatkowym zadaniem włókniny jest zapewnienie równomiernego odciągu powietrza przez całą powierzchnię filtra kartonowego.

Ponadto nasze ściany lakiernicze standardowo wyposażone są w silniki spełniające normy bezpieczeństwa Atex (silniki przeciwwybuchowe, wentylatory nieiskrzące), wibroizolatory (zapobiegające przenoszeniu drgań z silnika ), „pakiet startowy”- ściana lakiernicza do nakładania kleju, jak i do malowania, jest wyposażona we wszystkie niezbędne filtry – wstępne i zasadnicze. Wydajny filtr kartonowy do ściany lakierniczej z powodzeniem zatrzyma większość lotnych zanieczyszczeń.

Dodatkowo w wyposażeniu:

  • tłumik hałasu zainstalowany wewnątrz ściany,
  • komplet filtrów,
  • wibroizolatory na silniku i instalacji kominowej,

Dodatkowo do ściany lakierniczej oferujemy:

Instalacja kominowa (wyjście komina przez ścianę) Kompletna instalacja kominowa : (np: 5 m rury, wyrzutnia zapachu(daszkowa), komplet opasek z uszczelniaczem.).

Ściana lakiernicza do nakładania kleju

Wyróżniamy się elastycznością w kwestii wykonania ścian lakierniczych. Jesteśmy w stanie wykonać ścianę lakierniczą dopasowaną do profilu produkcji zakładu - dostosujemy wielkość ściany lakierniczej, wydajność, i pozostałe parametry tak, aby ściana była idealnie dopasowana do potrzeb zakładu. Gwarantujemy najwyższą jakość w Polsce i bardzo dobry stosunek jakości do ceny.