Stoły szlifierskie

Stoły szlifierskie są urządzeniami, bez których nie można wyobrazić sobie wydajnej pracy w wielu zakładach produkcyjnych, w tym w tych, które zajmują się przeróbką drewna, stali czy aluminium. W tej kategorii znajdziesz najwyższej klasy produkty, które zapewnią komfortowe i zgodne z normami bezpieczeństwa warunki pracy. Poznaj bliżej ofertę stołów szlifierskich od Ekolakiernie i wyposaż się w profesjonalny sprzęt wykonany z najwyższej klasy materiałów. Serdecznie zapraszamy.

Zadzwoń po bezpłatne doradztwo +48 793 656 949

Zadzwoń po bezpłatne doradztwo +48 793 656 949

Stoły szlifierskie – do obróbki drewna i nie tylko

Mogłoby się wydawać, że stół szlifierski znajdzie zastosowanie głównie w stolarni, czyli tam, gdzie na co dzień odbywa się szeroko rozumiana obróbka drewna. W rzeczywistości jednak tego typu urządzenia odnajdują się w wielu innych zakładach produkcyjnych. Śmiało, można powiedzieć, że stoły szlifierskie do drewna z powodzeniem posłużą w każdym miejscu, w którym konieczna jest wstępna obróbka elementów, czyli np. w lakierni (przed malowaniem elementów). Bez problemu można je wykorzystać do pracy z drewnem, stalą, niewybuchowym aluminium (wymagane badania pyłu) czy tworzywami sztucznymi – i właśnie tego rodzaju produkty znajdują się na stronie naszego przedsiębiorstwa.

Więcej informacji

Stół szlifierski dostosowany do Ciebie

Jak wspomnieliśmy wyżej – na stronie Ekolakiernie dostępne są uniwersalne stoły szlifierskie do metalu, drewna i innych materiałów, które każdy klient może dopasować do swoich własnych potrzeb, wymagań i możliwości. Poszczególne modele różnią się typem obudowy, wielkością czy dodatkowymi udogodnieniami, o czym poczytasz niżej. Co w ofercie?

Stół szlifierski typu STS10

Jest to najmniejszy model stołu szlifierskiego, którego powierzchnia aktywna to 1 x 1 metr, stąd też doskonale sprawdza się do mniejszych zakładów, w których liczy się m.in. oszczędność miejsca. Sprzęt nie posiada własnego wentylatora, stąd też konieczne jest podłączenie go pod odpylacz bądź odciąg centralny. Stół szlifierski regulowany od 80 cm do 1 m wysokości.

Stół szlifierski typu STS20

Stół do prac szlifierskich zbudowany z wysokiej klasy blachy ocynkowanej, która wydłuża jego żywotność i pozwala pracować na nim przez wiele lat. Blat urządzenia został zabezpieczonym filcem, co pozwala ochronić szlifowane elementy przed porysowaniem. Stół szlifierski z odciągiem, który znajdzie zastosowanie np. w lakierni czy zakładach przemysłowych, w których generowane są różnego rodzaju zanieczyszczenia. Produkt o aktywnej powierzchni 1 x 2 metry – jest to obecnie najpopularniejszy model stołu z oferty.

Stół szlifierski typu STS30

Większa wersja stołu szlifierskiego STS10. Model ten różni się długością (3 metry), szerokość pozostaje bez zmian (1 metr), stąd też posiada on aktywną powierzchnię 1 x 3 metry. Regulowany stół wykonany z najwyższej jakości blachy ocynkowanej. Blat w tym modelu posiada filc zabezpieczający.

Są to podstawowe modele stołów, można je także modyfikować, np. poszerzać. Po więcej szczegółów na temat stolu szlifiersrkiego do metalu, drewna i nie tylko zapraszamy do kontaktu.

Stół do szlifowania z odciągiem

W ofercie dostępne są również dwa modele stołów do szlifowania z odciągiem, w których został zamontowany zintegrowany system filtracyjno-wyciągowy. Ten urządzenia zapewniają najwyższy komfort pracy oraz skuteczność w odciąganiu zanieczyszczeń, dzięki czemu szczególnie polecany jest do użytku w profesjonalnych Szlifierniach i lakierniach, w których na co dzień ma się do czynienia ze szkodliwymi oparami, pyłami i innego rodzaju drobnymi zabrudzeniami. Za sprawą specjalnej konstrukcji stół szlifierski z odciągiem STSOWW wyróżnia się cichszą kulturą pracy – redukuje poziom hałasu o około 25% w porównaniu do tradycyjnych stołów szlifierskich, które znajdują się na rynku. Poziom emisji hałasu mierzony w odległości 1 m to 62 dB

Niezależnie od tego, czy interesują Cię stoły szlifierskie z odciągiem, czy bez – nasza oferta jest dostosowana do Ciebie. Stawiamy na sprawdzone rozwiązania, z których od lat korzystają zakłady produkcyjne na całym świecie. Na naszej stronie możesz jednocześnie wyposażyć się w inne rozwiązania jak m.in. ściany lakiernicze, instalacje odpylające czy oświetlenie do lakierni i wiele innych, czyli we wszystko, czego potrzebujesz, aby zapewnić sobie i innym bezpieczną i wydajną pracę w zakładzie. Serdecznie zapraszamy do przejrzenia pełnej oferty i życzymy udanych zakupów – Ekolakiernie.

Zadzwoń po bezpłatne doradztwo +48 793 656 949