Stoły szlifierskie z własnym odciagiem

Profesjonalnie zaplanowane i zagospodarowane stanowisko do pracy to pierwszy krok do tego, aby podejmowane zadania nie sprawiały ich wykonawcom żadnych trudności. Dodatkowo ma to wpływ nie tylko na ich wydajność, ale także poziom bezpieczeństwa – sięgaj po wyposażenie wyłącznie od sprawdzonych producentów.

Stół szlifierski z odciągiem to rozwiązanie, dzięki któremu możliwe jest przeprowadzanie precyzyjnych prac szlifierskich w odpowiednich dla pracowników warunkach. Poziom zapylenia na takim stanowisku bywa często zbyt wysoki, co stanowi zagrożenie dla naszego zdrowia – na szczęście wzbogacenie maszyny o odciąg to skuteczny sposób na walkę z niebezpiecznymi cząsteczkami unoszącymi się w powietrzu.

Zadzwoń po bezpłatne doradztwo +48 793 656 949

Liczba produktów: 2

Stół szlifierski z odciągiem od ekolakiernie.pl – gwarancja komfortu podczas pracy

Bez wątpienia wyposażenie zakładu produkcyjnego to jeden z najważniejszych elementów przyczyniających się do osiągnięcia zamierzonego sukcesu. Z tego względu nie eksperymentuj z jakością – sięgaj po sprawdzone rozwiązania od ekolakiernie.pl. Stół szlifierski z odciągiem, który posiadamy w naszej ofercie, wzbogacony został w zintegrowany system filtracyjno-wyciągowy, dzięki temu jego posiadanie jest w pełni wystarczające, aby zapewnić pracownikom nie tylko wysoki poziom wygody podczas pełnionych obowiązków, ale także bezpieczeństwo. Oferujemy dwa warianty stołów:

  • 1x2 m;
  • 1x3 m.

W zależności od tego, jak dużą przestrzenią dysponujesz i Ty możesz wybrać dogodny dla siebie rozmiar.

Więcej informacji

Stół szlifierski z odciągiem – cena, jakość i precyzyjnie opracowana konstrukcja

Jako doświadczony producent specjalizujący się w dostarczaniu do rąk klientów najwyższej jakości stołów szlifierskich z odciągiem doskonale wiemy, jak tworzyć solidne i świetnie sprawdzające się w praktyce maszyny. I tym razem zadbaliśmy o uniwersalność konstrukcji, która daje użytkownikom możliwość zastosowania różnorodnych materiałów filtracyjnych. Oznacza to, że każdy jest w stanie zmodyfikować stół szlifierski z odciągiem w taki sposób, aby był dostosowany do warunków panujących w danej branży – zarówno tam, gdzie podczas procesu technologicznego powstaje pył, jak i dym.

Inwestując w produkty pochodzące z wiarygodnego źródła, jesteś w stanie sporo zaoszczędzić – powiedz stop nietrafionym zakupom i ciesz się z gwarancji długoletniej użyteczności.

Atestowany stół szlifierski z odciągiem – bezpieczeństwo i niezawodność

Wszystkie dostępne na naszej stronie internetowej produkty powstają zgodnie z obowiązującymi normami. W ten sposób dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów, a jednocześnie zapewniamy im jak najlepsze warunki do pracy. Stół szlifierski z odciągiem poza tym, że posiada wydajny wentylator w wykonaniu przeciwwybuchowym – ATEX, charakteryzuje się również tłumiącą konstrukcją, która umożliwia zmniejszenie poziomu uciążliwego hałasu nawet o około 25%.

Więcej solidnych i doskonale sprawdzających się w zakładach produkcyjnych rozwiązań znajdziesz w pozostałych kategoriach – polecamy m.in.: odciągi mobilneściany lakiernicze oraz filtry węglowe. Wejdź i sprawdź, co możesz zyskać!

Zadzwoń po bezpłatne doradztwo +48 793 656 949