O nas

Nasza firma zajmuje się szeroko pojętym odpylaniem od lat. Zawsze staramy się, by podejmowane przez nas zadania były przeprowadzone za pomocą ekologicznych maszyn i narzędzi. Dzięki nabytemu doświadczeniu możemy pomóc rozwiązać Państwa problem z wysokim zapyleniem na stanowisku pracy. 
 
Produkujemy ściany lakiernicze i akcesoria do ich eksploatacji. Stosujemy wyłącznie komponenty najwyższej jakości. Nie stosujemy chińskich i łatwo psujących się elementów.
 
W naszej ofercie znajdą Państwo także filtry do trocin i pyłów, kompletne odciągi stolarskie (pomagamy także je zaprojektować) oraz części i akcesoria do urządzeń odciągowych. Wiemy, jak ważne jest zapewnienie, by stanowisko robotnicze było należycie przygotowane do pracy, dlatego nasze odciągi lakiernicze skutecznie umożliwiają szlifowanie i lakierowanie na całym obszarze roboczym stołu szlifierskiego, odsysając kurz i pył powstałe podczas obróbki elementów.
 
Realizujemy także zagadnienia z zakresu transportu pneumatycznego i magazynowania surowca - trociny, zrębki i pyłu. Dzięki naszym nowoczesnym silosom mogą Państwo przechowywać odpad drzewny aby użyć go np. do ogrzania pomieszczeń produkcyjnych lub w późniejszym czasie zagospodarować w inny sposób.
 
Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu pomożemy także dobrać takie urządzenia jak rębak czy brykietownia - niezbędne aby rozsądnie gospodarować odpadem. 
 
 
 
Zapraszamy do współpracy
Zespół ekolakiernie.pl