Odciągi mobilne

Zadbanie o bezpieczeństwo w miejscu pracy jest najważniejszym zadaniem, jakiemu musimy sprostać, zanim podejmiemy się jakichkolwiek aktywności. Poziom ryzyka znacząco wzrasta w zakładach przemysłowych i produkcyjnych, w których powietrze zanieczyszczane jest różnorodnymi gazami i pyłami szkodzącymi naszemu zdrowiu. 

Zadzwoń po bezpłatne doradztwo +48 793 656 949

Zadzwoń po bezpłatne doradztwo +48 793 656 949

Jak w bezpieczny sposób zminimalizować poziom szkodliwych cząsteczek znajdujących się w atmosferze? Na pierwszą myśl przychodzi dobrej jakości dmuchawa w lakierni. W tym celu najlepiej sięgnąć po lakiernicze odpylacze, dzięki którym możliwe jest rozpoczęcie procesu oczyszczania powietrza. Bez względu na to, czy Twoja działalność obejmuje branżę przemysłu lekkiego, czy ciężkiego – odpylanie jest koniecznością, o której musisz pamiętać, aby zapewnić swoim pracownikom odpowiednie warunki do pracy, a jednocześnie zadbać o czystość posiadanych maszyn i urządzeń. Poznaj bliżej ofertę naszych wentylatorów wyciągowych do lakierni już dziś!

Więcej informacji

Czym jest odpylacz lakierniczy i jaką odgrywa rolę?

Odpylacze przemysłowe to specjalistyczne maszyny, które przyczyniają się do stworzenia w zakładzie produkcyjnym sprzyjających warunków do pracy. Ich działanie polega na zapobieganiu przedostawaniu się kurzu i innych cząsteczek do obszaru produkcyjnego. Tak naprawdę z takim zaopatrzeniem jesteś w stanie pozbyć się niechcianych zanieczyszczeń z niemal każdego miejsca – choć najczęściej wykorzystywane jest w halach produkcyjnych i magazynach.

Odpylacze spełniają swoją funkcję dzięki trzem najważniejszym elementom: dmuchawki, cyklonu i pojemnika na worki filtracyjne. Konstrukcja ta sprawia, że powietrze przepływa wokół obudowy worka filtracyjnego, którego zadaniem jest zebranie z powietrza cząsteczek i zassanie ich do cyklonu.

Postaw na solidne wyposażenie i sięgnij po sprawdzone odpylacze przemysłowe

Wiedz, że odpylacze lakiernicze i odciągi mogą się wizualnie od siebie różnić, natomiast ich rola zawsze jest taka sama. 

  • Odpylacze stanowiskowe – wykorzystywane są najczęściej przy pracach związanych ze szlifowaniem, w których konieczne jest odpylanie pyłów lub trocin.
  • Odciąg mobilny strumieniowy – dedykowany jest do oczyszczenia powietrza całej linii technologicznej lub konkretnego pomieszczenia.

To który wybór będzie dla Ciebie lepszy, zależy wyłącznie od indywidualnie sprecyzowanych potrzeb, a także warunków panujących w danym miejscu. Jedno jest pewne – w obu przypadkach od ekolakierni.pl zyskujesz gwarancję najwyższej jakości i wytrzymałości, a także solidnie opracowanej konstrukcji. Bazujemy wyłącznie na sprawdzonych i trwałych materiałach, które są podstawą do tego, aby dostarczane do rąk klientów produkty służyły im nawet przez kilkanaście lat.

Odpylacze z oferty ekolakierni.pl – sprawdź co możemy Ci zaoferować

Nasza bogata oferta składa się z asortymentu wyróżniającego się wysoką odpornością, a także niezwykłą funkcjonalnością. Każdy odpylacz filtracyjny od ekolakiernie.pl opracowany został w taki sposób, aby klient mógł w wygodny i prosty sposób przejąć nad nim kontrolę, a także sprawnie usuwać odpady produkcyjne. 

Co u nas znajdziesz?

Odpylacze stanowiskowe o wydajności minimalnej:

  • 2,2kW 1330m3/h;
  • 4kW 2660m3/h;
  • 7,5kW 3920m3/h.

Odpylacze strumieniowe mobilne (wyciągi lakiernicze) o wydajności powietrza:

  • 2500-3500m3/h;
  • 4000-6200m3/h;
  • 7000-8200m3/h.

Poznaj naszą pełną ofertę i zdecyduj się na sprawdzone rozwiązania dedykowane do zakładów produkcyjnych i nie tylko! Zapewnij sobie oszczędność kosztów ogrzewania dzięki mobilnym odpylaczom. Na poszukujących profesjonalnego wyposażenia do swojej firmy czekają również ściany lakiernicze, stoły szlifierskie z odciągiem i wiele więcej – przekonaj się, że warto!

Zadzwoń po bezpłatne doradztwo +48 793 656 949