Wyposażenie lakierni

Na stronie ekolakiernie.pl znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby wyposażyć swój zakład w profesjonalny sprzęt lakierniczy. Jesteśmy renomowanym producentem oraz dystrybutorem nowoczesnych urządzeń i innowacyjnych systemów do lakierni, które sprawiają, że praca w przedsiębiorstwie produkcyjnym jest przede wszystkim bezpieczna i wydajna. Sprawdź dostępny asortyment, w którym znajdziesz m.in. panele odciągowe, odciągi podłogowe filtry lakiernicze, systemy nawiewu, wyciągi do lakierni czy atestowane oprawy przeciwwybuchowe. Zapraszamy!

Zadzwoń po bezpłatne doradztwo +48 793 656 949

Zadzwoń po bezpłatne doradztwo +48 793 656 949

Certyfikowane wyposażenie do lakierni – nowoczesne rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo

Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu doskonale zdajemy sobie sprawę, że poszczególne elementy wyposażenia lakierni – czy to zaawansowane technologicznie urządzenia, czy zwykłe narzędzia lakiernicze – muszą spełniać wymagania co do bezpieczeństwa pracy w zakładach, w których na co dzień emitowanych jest wiele pyłów, zanieczyszczeń oraz szkodliwych dla zdrowia i otoczenia substancji. Dlatego też nasza firma oferuje swoim klientom przetestowane i atestowane sprzęty, które są odporne na pracę w ciężkich warunkach, czego najlepszym przykładem są przeciwwybuchowe oprawy oświetleniowe, ale nie tylko.

Lakiernia – wyposażenie, które musisz mieć

Współpracując z Ekolakiernie, masz szansę wyposażyć się w kompleksowe wyposażenie lakiernicze dostosowane do potrzeb zarówno tych mniejszych, jak i większych zakładów przemysłowych. Co znajdziesz w ofercie?

Więcej informacji

Lakiernicze panele odciągowe

Produkty w postaci paneli odciągowych świetnie odnajdą się w miejscach, w których niemożliwe bądź niewskazane jest zamontowanie ściany lakierniczej. Dostępne na stronie odciągi posiadają zróżnicowane wymiary oraz wydajności, które możesz dopasować do swoich aktualnych możliwości i potrzeb. Nasze sprzęty przystosowane są do montażu podłogowego bądź ściennego (można je podwiesić).

Odciągi podłogowe

Lakier, który wykorzystywany jest do malowania konkretnych elementów, pozostawia po sobie nieprzyjemny, duszący i co gorsza – szkodliwy dla zdrowia zapach. Aby zminimalizować jego negatywny wpływ na samopoczucie pracowników, a także środowiska naturalnego, warto wyposażyć się w profesjonalny odciąg podłogowy, który wchłonie odór po lakierze, a także świetnie sprawdzi się do odciągania pyłów, wiórów i odpadów szlifierskich.

Filtry lakiernicze

Ciężko wyobrazić sobie kompletne wyposażenie lakierni bez odpowiedniego zestawu filtrów lakierniczych. To właśnie one są odpowiedzialne za oczyszczanie powietrza z niebezpiecznych dla zdrowia i środowiska pyłów oraz innych zanieczyszczeń generowanych każdego dnia w lakierniach i innego rodzaju zakładach produkcyjnych. Na stronie ekolakiernie.pl znajdziesz wysokiej jakości filtry cechujące się wysoką skutecznością filtracji. W skład oferty wchodzą m.in. filtry kieszeniowe i kartonowe, a także włókniny typu paint-stop czy też sufitowe

Systemy nawiewu powietrza do lakierni

Aby proces produkcyjny mógł przebiegać wydajnie, niezbędne jest zamontowanie w miejscu pracy specjalnego systemu nawiewu, który w połączeniu ze wspomnianymi filtrami pozbędzie się z powietrza szkodliwych oparów, a także związków chemicznych. Nasza firma specjalizuje się w produkcji prostych i tanich systemów oraz mocno zaawansowanych wariantów z pełną automatyką.

Wyciągi lakiernicze

Obecna technologia pozwala dobrać wyciąg lakierniczy do własnych potrzeb i nie inaczej jest w przypadku naszej oferty, w której znajdziesz zarówno ściany lakiernicze, jak i wspomniane wcześniej odciągi podłogowe. Nasza firma jest jednak w stanie zintegrować oba rozwiązania ze sobą, tworząc zupełnie coś nowego, bądź też zbudować zamienniki dopasowane indywidualnie do wymagań klienta.

Oprawy przeciwwybuchowe

Bez odpowiedniego oświetlenia nie ma mowy o wydajnej pracy w lakierni. Nasz zespół doskonale o tym wie – nie jest to jednak wszystko, o czym należy pamiętać. Lampy, w które zainwestujemy, muszą posiadać przede wszystkim odpowiednią moc (dopasowaną do wielkości zakładu), być energooszczędne, a także dostosowane do pracy w miejscu, w którym unoszą się różnego rodzaju szkodliwe opary i pyły. Wszystkie te cechy spełniają przeciwwybuchowe oprawy oświetleniowe od Ekolakiernie, które zwiększają bezpieczeństwo pracy poprzez minimalizowanie ryzyka wystąpienia wybuchu, a także przez ograniczenie wypadków w zakładzie.

Co jeszcze w ofercie Ekolakiernie?

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które stara się dostarczać klientom profesjonalne wyposażenie lakierni, które umożliwi bezpieczną i wydajną pracę o każdej porze. Oprócz wyżej wymienionych produktów na naszej stronie znajdziesz również takie urządzenia i komponenty jak stoły szlifierskie, odciągi mobilne, instalacje rurowe oraz szereg części zamiennych i eksploatacyjnych.

Zapraszamy każdego zainteresowanego – oferujemy konkurencyjne ceny dopasowane do możliwości każdego klienta. W razie pytań zachęcamy do kontaktu – Ekolakiernie.

Zadzwoń po bezpłatne doradztwo +48 793 656 949