Filtry węglowe

Lakiernie, zakłady przemysłowe czy hale produkcyjne to miejsca, w których jakość powietrza pozostawia wiele do życzenia. Obecność oparów i pyłów może nieść poważne konsekwencje dla zdrowia pracowników, a także dla środowiska naturalnego. Dlatego też w dzisiejszych czasach w przedsiębiorstwach tego rodzaju nie powinno braknąć miejsca na specjalistyczne filtry węglowe, które skutecznie ograniczają emisję lotnych związków organicznych (LZO) powstających w czasie produkcji.

Zadzwoń po bezpłatne doradztwo +48 793 656 949

Liczba produktów: 1

Filtry węglowe do lakierni oraz zakładów przemysłowych są komponentami, które zapewniają skuteczną filtrację powietrza z lotnych związków organicznych, czyli szkodliwych dla zdrowia oraz środowiska naturalnego oparów, które z łatwością zmieniają stan skupienia i w szybkim tempie ulatniają się do otoczenia. Filtry wyposażone w węgiel aktywny najczęściej montowane są do kabin lakierniczych.

Filtry węglowe do lakierni – z czym sobie poradzą?

Na stronie ekolakiernie.pl znajdują się starannie wyselekcjonowane, wysokiej jakości węglowe filtry do lakierni, które zapewniają maksymalną wydajność oczyszczania powietrza z wielu szkodliwych związków chemicznych dostających się do otoczenia. Zastosowany w nich węgiel aktywny doskonale radzi sobie m.in. z oparami:

  • metali ciężkich,
  • dioksyn,
  • rozpuszczalników,
  • i wielu innych związków organicznych.

Co więcej, zastosowanie prezentowanych w ofercie materiałów filtracyjnych z węglem aktywnym skutkuje również eliminacją uciążliwych zapachów, co z kolei przełoży się na wyższy komfort pracy w lakierni i zakładzie.

Więcej informacji

Lakiernicze węglowe filtry do kabiny lakierniczej od Ekolakiernie – postaw na sprawdzone rozwiązania

Chcąc z jednej strony zadbać o bezpieczeństwo pracowników, a z drugiej przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego, należy wybierać atestowane filtry z włókniną węglową.

I właśnie po takie produkty możesz sięgnąć na stronie naszego przedsiębiorstwa. W tej kategorii znajdują się najwyższej jakości filtry węglowe ze stałym złożem, które prócz tego, że skutecznie filtrują powietrze z zanieczyszczeń, przyczyniają się również do oszczędności – wszystko za sprawą tego, że nie są dzielone na kosztowne patrony z nasypem.

W ofercie dostępne są węglowe filtry lakiernicze, w których w jednym module znajduje się nawet 250 kg nasypu węgla. Posiadamy modele dwumodułowe i nie tylko. Jeżeli nie wiesz, jaki filtr najlepiej sprawdzi się w Twoim zakładzie, zdaj się na nas – bezpłatnie dobierzemy wielkość produktu do potrzeb przedsiębiorstwa.

Profesjonalne wyposażenie lakierni dla każdego – Ekolakiernie

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które od wielu lat specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań dla zakładów lakierniczych i przemysłowych. Z tego miejsca pragniemy zauważyć, że wyposażenie lakierni to nie tylko filtry, ale również ściany lakiernicze, odciągi mobilne, instalacje rurowe i wiele więcej.

Wszystkie wyżej wymienione produkty dostępne są na stronie ekolakiernie.pl. Niezależnie od typu urządzenia, z naszej strony możesz liczyć na najwyższą jakość – każdy komponent powstał na bazie wytrzymałych materiałówzapewniających odporność na codzienną eksploatację, a także uszkodzenia mechaniczne. Poznaj naszą pełną ofertę, w której znajdziesz części zamienne i eksploatacyjne w postaci filtrów i nie tylko. Zapraszamy!

Zadzwoń po bezpłatne doradztwo +48 793 656 949