Ściany lakiernicze

Wykonywanie czynności lakierniczych z całą pewnością związane jest z pewnym dyskomfortem. Nie można zapominać o tym, że tego rodzaju praca będzie związana z narażeniem na pewne niekorzystne dla zdrowia czynniki chemiczne. Dlatego właśnie niezbędne będzie zastosowanie możliwości jakie daje ściana lakiernicza.

Zadzwoń po bezpłatne doradztwo +48 793 656 949

Liczba produktów: 15
Więcej informacji

Zdecydowanie jako producent ścian lakierniczych dbamy o zachowanie najwyższej jakości. Zauważając jakie korzyści niosą za sobą ściany lakiernicze producent o takiej renomie jak my to z całą pewnością najlepszy wybór!

Osoby pracujące w przedsiębiorstwach lakierniczych nieustannie narażone są na kontakt z chemicznymi substancjami, które poza tym, że mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia, to skutecznie obniżają komfort pracy. Jak temu zaradzić? Nowoczesne zakłady produkcyjne coraz częściej zaopatrują się w specjalistyczne systemy filtracyjne, do których zaliczyć można m.in. ściany lakiernicze znajdujące się właśnie w tej kategorii. Jeśli zastanawiasz się, czym dokładnie jest rozwiązanie tego typu – poznaj bliżej naszą ofertę i przekonaj się, jakie korzyści niesie ze sobą wykorzystanie wysokiej klasy ścian lakierniczych. Zapraszamy!

Ściany lakiernicze – nowoczesne systemy filtracyjne

Czym jest ściana lakiernicza? Najprościej mówiąc, jest to specjalistyczne urządzenie służące do filtracji powietrza z pyłu oraz mgiełki lakierniczej, czyli zanieczyszczeń, które generowane są w czasie pracy z lakierem w zakładach produkcyjnych. Takie rozwiązanie coraz częściej znajduje zastosowanie w przemyśle, a konkretniej wszędzie tam, gdzie wykonuje się szeroko pojęte lakierowanie i obróbkę materiałów z wykorzystaniem farb

Suche ściany lakiernicze, czyli co w ofercie ekolakiernie.pl?

Jesteśmy producentem specjalistycznych suchych ścian lakierniczych, które wyróżniają się solidnym wykonaniemwytrzymałością i odpornością na codzienny użyteka także skutecznością w filtracji. Do wykonania obudowy i komponentów wykorzystaliśmy wysokiej jakości tworzywa – wszystko po to, aby inwestycja w ścianę lakierniczą była udana, a samo urządzenie posłużyło w zakładzie na lata.

Na naszej stronie znajdziesz suche ściany lakiernicze, które z łatwością dopasujesz do swoich potrzeb i możliwości – w asortymencie dostępne są zarówno mniejsze (o gabarytach np. 1.850 x 810 x 1.650 mm),jak i większe urządzenia (2.450 x 800 x 1.950 mm). Niezależnie jednak od rodzaju ściany – za każdym razem możesz liczyć na maksymalną wydajność pracy naszych maszyn – nawet do 10800 m3/h.

W ofercie dostępne są ściany lakiernicze różnego typu, w tym:

  • 10/10 – najmniejszy wariant, który wyróżnia niska cena, a także uniwersalność; taka ściana doskonale sprawdzi się podczas lakierowania niewielkich elementów czy też próbek lub niewielkich serii; model 10/10 wyposażony jest m.in. w antywybuchowy wentylator,
  • 10/30 – urządzenie, które wyróżnia się najwyższą trwałością (wykonane z blachy ocynkowanej o grubości 1-3 mm); ściana lakiernicza o dużej sztywności i stabilności – wyposażona jest w specjalne wibroizolatory, co sprawia, że w czasie pracy nie drży i nie generuje hałasu, bardzo popularna do malowania frontów mebli.
  • 15/15 – sucha ściana lakiernicza z opcjonalnie wbudowanym stołem szlifierskim (można go w każdej chwili odsunąć); podobnie jak model 10/30 wykonana z ocynkowanej blachy, dzięki czemu jest odporna na specyficzne warunki pracy i codzienną eksploatację;cicha, stabilna i wydajna; wentylator, który w niej znajdziemy, cechuje się wysokimi parametrami pracy, przy niewielkim poborze mocy, co wpływa na oszczędność energii;
  • 15/20– model ściany lakierniczej suchej, w której znajdziemy wysokiej jakości wentylator sprawiający, że pomimo zabrudzonych filtrów, urządzenie zachowuje prawidłowe wartości odciągu zanieczyszczeń; ściana wyposażona jest m.in. w tłumik hałasu, kartonowy filtr wstępny czy dwa rodzaje mat filtracyjnych.

Oprócz wyżej wymienionych typów ścian oferujemy również inne rozmiary urządzeń.

Producent ścian lakierniczych o najwyższej skuteczności działania – Ekolakiernie

Ściany lakiernicze z oferty Ekolakiernie można zaliczyć do najnowocześniejszych rozwiązań, przez co z powodzeniem sprawdzają się zarówno w warsztatach lakierniczych, jak i na profesjonalnych, zaawansowanych liniach produkcyjnych. W asortymencie znajdują się modele urządzeń gwarantujące najskuteczniejszą filtrację zanieczyszczeń –nawet do 100%. Wszystko to za sprawą dwuetapowego filtrowania:

  • wstępnego za sprawą filtra kartonowego,
  • zasadniczego (włóknina Paint – Stop).
  • dokładnego ( włóknina EU4)

Trzystopniowy system filtrów, a także wysoko wydajne wentylatory – takie połączenie sprawia, że prezentowane na naszej stronie ściany lakiernicze zachwycają skutecznością filtracji, zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa pracy.

Atestowane suche ściany lakiernicze – gwarancja jakości

Wszystkie prezentowane na stronie suche ściany lakiernicze wyprodukowane zostały zgodnie z obowiązującymi normami. Nasze maszyny posiadają pełne certyfikaty takie jak CE i ATEX potwierdzające ich wysoką klasę, dzięki czemu, Ty, jako klient, zyskujesz gwarancję zadowolenia i kupna atestowanego urządzenia najwyższej jakości. Nasze ściany lakiernicze posiadają zabezpieczenia przeciwwybuchowe, wibroizolatory czy tłumiki hałasu.

Lakiernicze ściany z oferty Ekolakiernie – zakup opłaca się podwójnie!

Odwiedzając stronę ekolakiernie.pl, można liczyć się z prawdziwą oszczędnością. O czym mowa? Po pierwsze – ceny ścian lakierniczych z oferty są bardzo konkurencyjne, Jakość urządzeń jest na najwyższym europejskim poziomie a ponadto – proponowane przez nas urządzenia wyposażone są w energooszczędne wentylatory, które pozwalają zaoszczędzić na rachunkach za prąd, zapewniając jednocześnie wysokie parametry pracy. Niewielki pobór mocy w połączeniu z dużą wydajnością z pewnością zostanie doceniony przez każdy zakład – tym bardziej w czasach, w których ceny energii szybują w górę.

Poznaj bliżej naszą ofertę i sięgnij po najnowocześniejsze sprzęty dla lakierniczych zakładów produkcyjnych i nie tylko. Zobacz również nasze filtry do lakierni, stoły szlifierskie, lakiery zdejmowalne i wiele więcej – serdecznie zapraszamy!

Zadzwoń po bezpłatne doradztwo +48 793 656 949