Ekolakiernie.pl

Filtr podciśnieniowy - odciąg stolarski

Oferujemy filtry podciśnieniowe do większych stolarni. Dzięki zastosowaniu najnowszysch maszyn i technologii filtry sa szczelne i charakteryzują się prostym montażem. Urządzenia są wykonane z blachy ocynkowanej. Moga zostać wyposażone w worki na odpad, kubełki na odpad lub śluzę celkową podającą odpad bezpośrednio do instalacji transportowej do silosu. 

Istnieje także mozliwość wyposażenia filtra w brykietownicę - mozna produkować biopaliwo bezpośrednio z odpadu (pyłu, trocin)

Filtry dobieramy zaleznie od potrzeb zakładu. Dzięki produkcji filtra dostosowanego do potrzeb Klienta jestesmy w stanie wykonać urządzenie o bardzo szerokim wachlarzu wydajnosci. 

 

Nasze produkty mogą filtrować także inne media, nie tylko trocinę. Zapraszamy do kontaktu. 

Nasze filtry dzięki zastosowaniu worków filtracyjnych najwyższej jakości ( z certyfikatem ) moga zostać wyposażone w powrót powietrza na halę, dzięki czemu można znacznie obniżyć koszty ogrzewania. Powrót powietrza może być całkowity lub częściowy, także z regulacją zima/lato.

Nasze urządzenia są wyposażone w szereg udogodnień, także tych wymaganych prawem. 

W każdym filtrze znajduje się suchy pion przeciwpożarowy oraz system regeneracji worków. Istnieje możliwość zamontowania systemu regeneracji pneumatycznej lub mechanicznej. Filtry i drzwi rewizyjne moga zostać wyposażone w membrany uwalniające energię ewentualnej eksplozji.