odpylacz stanowiskowy 2,2kW 1330m3/h

Odpylacze stanowiskowe to urządzenia, których nie może braknąć w miejscach pracy, w których dochodzi do emisji pyłów, dymów, oparów i innego typu zanieczyszczeń mogących nieść negatywne konsekwencje dla zdrowia, a także komfortu pracy. Na stronie ekolakiernie.pl masz szansę zamówić wysokowydajny odpylacz, który bazuje na wysokiej jakości komponentach zapewniających trwałość maszyny i dużą skuteczność w czyszczeniu powietrza. Poznaj bliżej naszą ofertę i sięgnij po sprawdzone rozwiązania do lakierni i nie tylko. Zapraszamy.

Jaką funkcję pełnią odpylacze stanowiskowe w lakierni i zakładach przemysłowych?

Aby proces produkcyjny nie stanowił zagrożenia dla otoczenia i ludzkiego zdrowia, w każdym zakładzie powinno się wykorzystywać urządzenia i systemy filtracji oraz wentylacji powietrza. Dobrym tego przykładem są odpylacze stanowiskowe wyposażone w odpowiednie filtry usuwające różne zanieczyszczenia z powietrza znajdującego się wokół stanowiska pracy. Na stronie naszego przedsiębiorstwa możesz zamówić odpylacze przemysłowe, które pozwolą utrzymać powietrze w czystości na takim poziomie, jak tego wymagają normy bezpieczeństwa.

Odciągi (odpylacze) stanowiskowe od ekolakiernie – klasa sama w sobie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy solidną wersję odpylacza stanowiskowego, zamiennika popularnego "workowca". Urządzenie zostało wyposażone w bardzo solidne podzespoły, spełniające wymagania najnowszych urządzeń. Dzięki zastosowaniu elektrowibratora (z zabezpieczeniem przeciwwybuchowym) nie trzeba ręcznie regenerować worków. Wentylator wyciągowy ma także pełne zabezpieczenie przeciwwybuchowe.

Stanowiskowy odciąg (odpylacz): dane techniczne

  • Wydajność min.: 330 m3/h (2,2 kW).
  • Spręż przy wydajności 1.333 m3/h: 1900 Pa.
  • Średnica przyłącza: 180 mm.
  • Wlot wentylatora: góra lub dół.
  • Regeneracja elektrowibratorem: MVE 90/15E-20A0 CF=0,74 kN / 5,97 KGCM / 0,12kW ATEX EXII3D 100C IP66
  • W tym urządzeniu zastosowaliśmy wentylator typu WTK-2.

Gdzie sprawdzi się odpylacz przemysłowy z naszej oferty?

Urządzenie przeznaczone do pracy wewnątrz pomieszczeń. Nasz odpylacz stanowiskowy doskonale sprawdzi się zarówno w odpylaniu pyłów ze szlifowania, jak i trocin. Przefiltrowany odpad trafia do foliowych worków, bardzo łatwych w wymianie i tanich w zakupie. Dzięki zastosowaniu kilku worków filtracyjnych uzyskaliśmy znaczną powierzchnię filtracji, a co się z tym wiąże – zwiększoną wydajność.  Dzięki zastosowaniu otwartej obudowy uzyskaliśmy znaczące obniżenie kosztów produkcji, dzięki czemu możemy zaoferować bardzo atrakcyjną cenę za urządzenie wysokiej jakości. 

Oprócz wyżej zaprezentowanego odpylacza do oczyszczania powietrza oferujemy szeroką gamę innych urządzeń i systemów do wykorzystania w lakierniach i zakładach przemysłowych różnego typu. Na naszej stronie znajdują się również ściany lakiernicze, odciągi mobilne, filtry węglowe, stoły szlifierskie, instalacje rurowe i wiele więcej. Każdego zainteresowanego zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Zadzwoń po bezpłatne doradztwo +48 793 656 949