Stół szlifierski 1x2m STS20

  • powierzchnia ciągu 1x2m

Stół do prac szlifierskich stanowi niezbędny element wszędzie tam, gdzie konieczna jest wstępna obróbka, na przykład przed malowaniem. Jest nieoceniony w zakładach i fabrykach produkujących setki urządzeń i maszyn dziennie.

Dzięki naszemu produktowi mogą Państwo wyposażyć stanowisko pracy w sprzęt, zgodny z obowiązującymi przepisami BHP. Stoły szlifierskie pozwalają zachować odpowiednie bezpieczeństwo w trakcie procesu obróbki. Pracownikowi umożliwiają także wygodną i wydajną pracę.

Stoły szlifierskie zbudowane są z blachy ocynkowanej najwyższej jakości, dzięki czemu możliwe jest ich wieloletnie użytkowanie. Blat stołu zabezpieczony jest filcem, który chroni elementy szlifowane przed porysowaniem ich powierzchni. Stół szlifierski z własnym odciągiem stanowi funkcjonalne wyposażenie zakładów przemysłowych. W pracy nad obrabianymi elementami ich dodatkowa funkcja odprowadzająca kurz i pył jest bardzo pomocna. Odciąg zapewnia, że pracownikowi nie grożą choroby związane z unoszącymi się w powietrzu zaległościami. Proponowane przez nas stoły do prac szlifierskich umożliwiają zachowanie czystości w trakcie pracy, co wpływa na jakość szlifowanych elementów, a także na bezpieczeństwo pracowników.

Ze względu na brak własnego wentylatora niektóre modele urządzenia muszą zostać podłączone do odpylacza lub odciągu centralnego. Połączenie stołu szlifierskiego z własnym odciągiem jest najlepszym rozwiązaniem dla wydajniejszej pracy nad obrabianymi elementami. Oferowany przez nas mebel cieszy się niesłabnącą popularnością, co najlepiej dowodzi o jego sprawdzonej budowie i wytrzymałości. Za wyborem go przemawia także dość obszerna powierzchnia robocza, która sięga metra szerokości i dwóch metrów długości, zapewniająca doskonałe warunki do pracy. 

Jest to najpopularniejszy stół w naszej ofercie. Jego aktywna powierzchnia to 1x2 m.

 

Parametry, które posiadają nasze stoły szlifierskie to:  
 

Objętościowe natężenie przepływu:

Średnica przyłącza odciągu:

Wymagane podciśnienie:

Długość stołu:

Szerokość stołu:

Regulowana wysokość:

Ciężar stołu:

1.600 m3/h

Ø160 mm

600 Pa

2.000 mm

1.000 mm

800 - 1.000 mm

160 kg

 

Zadzwoń po bezpłatne doradztwo +48 793 656 949