Śluzy celkowe służą do bezciśnieniowego podawania trociny. Możemy pomóc w remoncie istniejącego urządzenia lub wykonać nowe. Zapraszamy do kontaktu.

Zobacz więcej:

Ekolakiernie to przedsiębiorstwo, które zajmuje się dystrybucją wielu przydatnych urządzeń do lakierni oraz zakładów produkcyjnych z różnych gałęzi przemysłu. W tej kategorii dostępne są wydajne śluzy celkowe, dzięki którym możliwe jest m.in. bezciśnieniowe podawanie trociny i innych materiałów sypkich. Nasza firma świadczy również usługi związane z remontem tychże sprzętów i nie tylko. Jesteś zainteresowany? W takim razie odezwij się do nas i ciesz się z najwyższej jakości produktów. Zapraszamy.

Czym jest i do czego służy śluza celkowa?

Śluzy celkowe są urządzeniami, których zadaniem jest bezciśnieniowe podawanie biomasy do transportera pomiędzy dwoma oddalonymi od siebie urządzeniami jak filtry i silosy. Do takowych materiałów zaliczyć można różnego rodzaju pyły oraz sypkie tworzywa gromadzące się we wspomnianych filtrach odpylaczy. Z racji na swoje możliwości pracy znajdują one obecnie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu: budowlanym, spożywczym czy energetycznym, ale nie tylko.

Do jakiego rodzaju materiałów można użyć śluz celkowych?

Na stronie ekolakiernie.pl oferujemy zakup przemysłowych śluz celkowych, które służą do transportowania trociny. Warto jednak mieć świadomość, że tego typu urządzenia można wykorzystać również do transferu innego rodzaju materiałów sypkich, w tym:

  • zrzynów,
  • zrębki drzewnej,
  • pyłów,
  • odpadów drewnopodobnych,
  • pozostałości po płytach wiórowych.

Śluzy celkowe od Ekolakiernie dopasowane do potrzeb każdego klienta

Śluzy celkowe, które znajdują się na rynku, mogą występować w różnych wariantach, przez co niektóre modele lepiej sprawdzą się w przemyśle spożywczym, inne zaś w np. w ciepłownictwie. Oprócz konstrukcji, czyli długości i wielkości obudowy, różnić je może również wydajność, która jest uzależniona od prędkości obrotowej silnika oraz ilość wbudowanych wirników z łopatkami.

Niezależnie od tego, czego szukasz, oferta Ekolakiernie jest dla Ciebie. Jesteśmy przedsiębiorstwem, które specjalizuje się m.in. w produkcji wysokowydajnych śluz celkowych o różnych wielkościach – wszystko uzależnione jest od wymagań naszych klientów i przesłanych przez nich projektów. Dlatego też, jeżeli jesteś zainteresowany kupnem tego typu urządzeń do swojego zakładu, skontaktuj się z naszą firmą i przedstaw nam swoje potrzeby na śluzę celkową, a my postaramy się przelać Twoją wizję „na papier”.

Niesprawna śluza celkowa? Zdaj się na naszą firmę

Oprócz tego, że nasze przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją śluz celkowych, w ramach naszych usług oferujemy również naprawę i regenerację istniejących urządzeń, które uległy degradacji bądź uszkodzeniu. Jeżeli posiadasz niesprawną śluzę, a nie chcesz inwestować w nowy sprzęt, możesz odezwać się do Ekolakiernie – zajmiemy się remontem urządzenia, które odzyska swoją dawną wydajność.

Z naszej strony możesz liczyć na rzetelność, terminowość i fachowe podejście – do odnowy śluzy celkowej wykorzystamy wysokiej jakości komponentów, dzięki czemu powinna ona pracować bezawaryjnie przez długi czas. Z tego miejsca zachęcamy do przejrzenia innych produktów z oferty, w tym ścian lakierniczych, odciągów mobilnych, stołów szlifierskich czy instalacji rurowych. 

Zadzwoń po bezpłatne doradztwo +48 793 656 949