Odciąg podłogowy

Odciąg podłogowy jest jednym z najlepszych rozwiązań dla profesjonalnych lakierni.
Możemy wykonać go odpowiednio do potrzeb Klienta.
Istnieje możliwość połączenia go z nawiewem powietrza. 

Zobacz więcej:

Czystość w miejscu pracy w zakładach produkcyjnych czy lakierniach jest bardzo ważna pod kątem bezpieczeństwa – zanieczyszczenie w postaci pyłów, oparów oraz innych drobinek obecnych w powietrzu może prowadzić do bezpośredniego zagrożenia dla zdrowia pracowników. Na stronie ekolakiernie.pl znajdują się gotowe rozwiązania, które zapewnią optymalną czystość w zakładzie, czego doskonałym przykładem są dostępne w tej kategorii odciągi podłogowe.

Do czego służą odciągi podłogowe?

Na tę chwilę odciągi podłogowe są jednym z najlepszych rozwiązań dla profesjonalnych lakierni i zakładów produkcyjnych, w których codziennie generowanych jest wiele zanieczyszczeń będących efektem np. szlifowania. Służą one – jak sama nazwa sugeruje – do odciągania, czyli pozbywania się takich materiałów jak m.in. suche wióry, drewniany pył czy odpady szlifierskie i nie tylko. Świetnie sprawdzają się do odsysania szkodliwych substancji z lakierów i farb wykorzystywanych do lakierowania różnego rodzaju elementów.

Przemysłowy odciąg podłogowy – wysoka wydajność i czystość w miejscu pracy

Odciągi szlifierskie, które zamówisz na stronie ekolakiernie.pl to symbol wydajności. Produkowane przez naszą firmę systemy bazują na mocnych podzespołach ssących, które zapewniają skuteczne odciąganie zanieczyszczeń w małych, średnich i dużych przestrzeniach, przez co z łatwością możesz je dopasować do wielkości swojego zakładu. Staramy się jednak, by duża moc nie generowała dużych kosztów, dlatego każdy odciąg projektujemy z myślą o energooszczędności, przy jednoczesnym zachowaniu optymalnej wydajności pracy.

Podłogowe odciągi dopasowane do potrzeb – Ekolakiernie

Nasze przedsiębiorstwo stara się, by każdy klient, który odwiedza naszą stronę, mógł zamówić produkt, który w 100% spełnia jego wymagania. Nie inaczej jest w przypadku omawianych odciągów podłogowych, które możemy zaprojektować dokładnie tak, jak tego sobie życzysz. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, przedstawisz nam projekt lub koncepcję i zlecisz nam realizację. Jeżeli jednak nie wiesz, jaki system sprawdzi się u Ciebie, zdaj się na naszą wiedzę i doświadczenie – postaramy się zaprojektować odciąg, który zapewni optymalne warunki pracy w lakierni czy też zakładzie. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie połączyć odciągi z nawiewem powietrza. Do budowy podłogowych odciągów przemysłowych wykorzystujemy trwałe materiały zapewniające naszym produktom dużą żywotność i bezawaryjność. 

Odciągi podłogowe do lakierni i nie tylko, czyli co jeszcze w ofercie ekolakiernie.pl?

Odciągi podłogowe to tylko jedno z rozwiązań, jakie możesz zamówić do swojej lakierni bądź zakładu produkcyjnego. Nasza firma specjalizuje się w produkcji i dystrybucji specjalistycznych urządzeń i systemów zapewniających czystość w miejscu pracy i nie tylko. Odwiedzając naszą stronę, masz szansę zamówić również takie sprzęty jak:

Poznaj bliżej pełną ofertę naszej firmy i zamów wysokiej jakości urządzenia, które zapewnią bezpieczeństwo i komfort pracy w zakładzie. Zapraszamy! W razie pytań dotyczących urządzenia, projektu bądź realizacji zamówienia, pozostajemy otwarci na kontakt.

Zadzwoń po bezpłatne doradztwo +48 793 656 949