oprawy przeciwwybuchowe do lakierni

W ofercie posiadamy oprawy przeciwwybuchowe do lakierni. Oferujemy nowoczesne lampy  w metalowej obudowe, z szklana szybą i LED - owym żródłem światła. Są to odpowiedniki oprawy 2x58W. Gotowe do zamontowania w lakierni. 

Szukasz wydajnej i energooszczędnej lampy do lakierni? W takim razie jesteś we właściwym miejscu. Ekolakiernie to przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo i wydajność pracy w zakładach lakierniczych i nie tylko. W naszym asortymencie oferujemy m.in. atestowane oświetlenie do lakierni w postaci opraw przeciwwybuchowych, które przystosowane są do montażu w specyficznych warunkach, jakie panują w tego typu miejscach. Poznaj bliżej naszą ofertę i wybierz sprawdzone oprawy, które ułatwią pracę o każdej porze dnia i nocy. Zapraszamy!

Oświetlenie lakierni – podstawa wydajnej pracy zakładu

Oświetlenie w lakierni ma kluczowy wpływ na uzyskiwane efekty – bez odpowiedniego światła w zakładzie nie ma mowy o wydajnej i efektywnej pracy. Warto pamiętać, że sięgnięcie po zbyt słabe lampy (lub o złej barwie, która zakłamuje kolory wyrobów) bezpośrednio przełoży się na jakość lakierowanych elementów

Dlatego też przed zakupem oprawy oświetleniowej do lakierni należy dokładnie rozważyć wybór oświetlenia – w momencie, gdy w pomieszczeniu nie będzie dostatecznie jasno, dużo łatwiej jest o pomyłkę bądź niedociągnięcie, co w rezultacie często oznacza konieczność lakierowania całego elementu od początku.

Profesjonalne oprawy oświetleniowe – oferta Ekolakiernie

Jako dystrybutor profesjonalnych rozwiązań i urządzeń do lakierni, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważnym czynnikiem jest oświetlenie. Dlatego też nasze lampy lakiernicze są produktami, które przede wszystkim uprawnią pracę w zakładzie. Dostępne na stronie oprawy LED przystosowane są do zastosowania zarówno świetlówek liniowych, jak i tradycyjnych żarówek, stąd też z łatwością możesz dobrać barwę światła, która doskonale doświetli miejsce pracy i zapewni świetną widoczność o każdej porze. Proponujemy energooszczędne oświetlenie ledowe, które z jednej strony dostarcza dużą moc światła, a z drugiejnie naraża przedsiębiorstw na wysokie koszty – lampy LED są znane ze swojej energooszczędności, co jest szczególnie ważne w dzisiejszych czasach, gdy ceny prądu mocno idą w górę.

Przeciwwybuchowe oświetlenie lakierni od Ekolakiernie

Proponowane lampy do lakierni, prócz tego, że są wydajne i energooszczędne, posiadają również certyfikaty i atesty związane z bezpieczeństwem. W naszej ofercie proponujemy bowiem przeciwwybuchowe oprawy, które dostosowane są do pracy w pomieszczeniach, w których unoszą się szkodliwe pyły. 

Oprawy tego typu są nieocenione w czasie pracy w lakierni czy innym miejscu, w którym w powietrzu unoszą się różnego rodzaju groźne substancje – takie modele znacząco zwiększają bezpieczeństwo, ograniczając ilość wypadków przy pracy, a także zagrożenie wybuchem do minimum.

Najlepsze oprawy przeciwwybuchowe do lakierni i nie tylko – Ekolakiernie

Nasze lampy przeciwwybuchowe zamknięte są w wytrzymałej, metalowej obudowie, która zwieńczona jest mocną szklaną szybą, co przekłada się na długą żywotność oświetlenia i odporność na specyficzne warunki pracy oraz ewentualne uszkodzenia mechaniczne. Co więcej – dostępne w tej kategorii produkty są gotowe do natychmiastowego zamontowania w zakładzie.

Wszystko, o czym wyżej napisaliśmy, sprawia, że przeciwwybuchowe oprawy do lakierni z naszej oferty to najlepszy wybór na rynku. Przekonaj się już dziś i zadbaj o wydajną i bezpieczną pracę w zakładzie każdego dnia. Zapraszamy!

Z tego miejsca polecamy sprawdzić również nasze ściany lakiernicze oraz rurowe instalacje odpylające, a także filtry do lakierni, które skutecznie filtrują powietrze ze szkodliwych oparów, pyłów i związków chemicznych niosących zagrożenie dla zdrowia pracowników i środowiska naturalnego. 

Zadzwoń po bezpłatne doradztwo +48 793 656 949