Wyciągi Lakiernicze

Każda lakiernia jest inna i wymaga innego podejścia. Często można zastosować standardowe wyciągi lakiernicze, takie jak ściana lakiernicza czy odciąg podłogowy. Takie rozwiązania są dobre i sprawdzone, ale nie u każdego. Dzięki zastosowaniu indywidualnego podejścia do problemu jesteśmy w stanie np. zintegrować odciąg podłogowy ze ścianą lakierniczą, zbudować zamiennik odciągu podłogowego bez rozkuwania posadzki, dostosować ścianę lakierniczą do funkcji komory lakierniczej zamkniętej lub półotwartej, stworzyć zabudowę lakierni. Odciąg powietrza z lakierni możemy zaopatrzyć w filtrację mechaniczną i węglową – tak, aby maksymalnie oczyścić wyciągane powietrze. Dostosujemy nasze urządzenia do każdej lakierni – dużej i małej. Nie jest ważne czy posiadasz projekt lakierni, czy nie – nie jest nam obca budowa lakierni od podstaw. Zapraszamy do kontaktu.

Więcej informacji:
---

Praca w lakierni nieustannie wiąże się z kontaktem ze szkodliwymi dla zdrowia i otoczenia oparami, pyłami oraz innymi zanieczyszczeniami będącymi efektem szeroko pojętego lakierowania, a także obróbki poszczególnych elementów. Warto być świadomym, że praca w takim miejscu wymaga zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa, stąd też podstawą wyposażenia lakierni są m.in. wyciągi lakiernicze, które już dziś możesz zamówić na naszej stronie internetowej.  Zapoznaj się z ofertą Ekolakiernie i sięgnij po sprawdzone rozwiązania – zapraszamy.

Czym jest wyciąg do lakierni (odciąg)?

Wyciągi pyłów lakierniczych i oparów są urządzeniami, które w warunkach przemysłowych wykorzystywane są do oczyszczania powietrza z różnego rodzaju szkodliwych związków (oparów, mgieł) oraz zanieczyszczeń powstających w wyniku przeprowadzania różnego rodzaju procesów lakierniczych. Stosuje się je po to, by zapewnić bezpieczeństwo, a także komfortowe warunki pracy osobom przebywającym na terenie zakładu. 

Wyciągi do kabin lakierniczych i nie tylko – Ekolakiernie

I właśnie takie rozwiązania dostępne są na stronie ekolakiernie.pl – w asortymencie znajdują się bowiem wysokowydajne odciągi lakiernicze o dużej mocy i skuteczności oczyszczania powietrza. Oferujemy różne rodzaje wyciągów lakierniczych – zarówno tych standardowych jak ściany lakiernicze, czy też odciągi podłogowe, jak i niestandardowych o specjalnym przeznaczeniu, budowie czy wymiarach. Jesteśmy w stanie zaprojektować i stworzyć zintegrowane wyciągi łączące w sobie odciągi podłogowe ze wspomnianymi ścianami lakierniczymi i nie tylko. Na życzenie klienta możemy zbudować specjalne zamienniki np. dla odciągów podłogowych – tak, by nie rozkuwać posadzki.

Gdzie znajdą zastosowanie wyciągi pyłów lakierniczych od Ekolakiernie?

Zdajemy sobie sprawę, że każdy zakład lakierniczy jest inny i wymaga użycia różnych rozwiązań, systemów i urządzeń. Niezależnie od tego, jaki rodzaj zakładu lakierniczego/produkcyjnego prowadzisz, jesteśmy w stanie zaoferować odciągi pyłów szlifierskich, które sprawią, że praca będzie i wydajna, i bezpieczna. Oferowane przez Ekolakiernie wyciągi lakiernicze z filtrem odnajdą się w różnych gałęziach przemysłu – od samochodowego, przez meblarski, aż po maszynowy i nie tylko – wykorzystać je można wszędzie tam, gdzie na co dzień pracuje się z farbami i lakierami.

Zamów wyciąg lakierniczy dostosowany do swoich potrzeb

Jesteś zainteresowany inwestycją w nowoczesny system wentylacji powietrza, ale nie wiesz, czy nasza oferta jest skierowana do Ciebie? W takim razie musisz wiedzieć, że nasze urządzenia możemy dostosować do każdej lakierni – zarówno małej, jak i dużej. Co więcej, wyciągi lakiernicze możemy zaopatrzyć w różne rodzaje filtracji (mechaniczną bądź węglową), dzięki którym nasze urządzenia są w stanie maksymalnie oczyścić powietrze. Nieważne, czy posiadasz projekt lakierni, czy nie – w razie potrzeby jesteśmy w stanie zbudować wszystko od podstaw. Zachęcamy do kontaktu!

Polecamy sprawdzić również dostępne na stronie odciągi mobilne oraz pozostałe wyposażenie lakierni. Zapraszamy – Ekolakiernie.

Zadzwoń po bezpłatne doradztwo +48 793 656 949